Top 10 Ergonomii

Czy ktoś kiedykolwiek zadał Tobie pytanie jak siedzisz?

To pytanie zadają sobie często projektanci światowych marek, skupiając swoją uwagę w szczególności na ergonomii siedzenia: Herman Miller, Sitag, Bejot, Profim.
Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia chcielibyśmy zaprezentować Państwu selektywnie przez nas wybrane najlepsze modele krzeseł obrotowych.
Krzesła te pokazują nie tylko jak można siedzieć, i jak wygodnie, ale przede wszystkim dzięki zastosowaniu nowych technik pomagają cieszyć się większym komfortem, wsparciem i zdrowiem w każdej chwili.

Czas zatem usiąść.

Zdrowa harmonia między Umysłem, Ciałem a Pracą:
Co robimy każdego dnia w pracy?

Większość z nas najzwyczajniej w świecie siedzi przed naszymi komputerami, często odbierając lub wykonując telefony, poruszając głownie dłońmi na naszych klawiaturach. Spędzanie czasu w takiej pozycji sprawia, że czujemy się sztywni i zmęczeni, ponieważ nasze ciało zapomniało o ruchu- było unieruchomione.

A gdyby pozwolić fotelom, na których siedzimy na ruch, lub ten ruch umożliwić dzięki zastosowaniu plastycznych, giętkich materiałów, odpowiednich systemów ortopedycznych, np. opartego na siedzeniu biodynamicznym systemu VMS Ortopedic (Bejot), wsparciu placów w kilkudziesięciu miejscach niczym w chińskiej akupunkturze (Herman Miller), czy odpowiednio wyregulowanego oparcia, które ma za zadanie motywować  kręgosłup do utrzymania prawidłowej postawy (Sitag).
Producenci  wysoko zaawansowanych foteli do pracy biurowej proponują modele, które podążają elastycznie za ruchami użytkownika, a nawet ten ruch wymuszają.

Jak odczarować monotonną pracę w naszych biurach na prostych krzesłach/ fotelach, na pracę wygodną, a tym samym bardziej efektywną?
Naszą odpowiedzią jest przygotowana dla Państwa propozycja TOP TEN ERGONOMY, zestawienia wg nas najlepszych foteli, które nie tylko są znane przez ich nowoczesny design często trafiający do świata mediów, ale przede wszystkim przez ERGONOMIĘ.

TOP TEN – MUST HAVE – WORTH TO HAVE!